Lukk

Kontakt

Costa Blanca Bolig

Vårt team

Kom i kontakt med teamet vårt

Eier

Oddny Skjold Tronstad

.
oddny@costablancabolig.com

Oddny er grunnlegger og medeier av Costablancabolig S.L.U. Oddny jobber først og fremst mot det internasjonale markedet. Hun er utdannet bedriftsøkonom og har lang erfaring fra salgsbransjen.

Eier

Kine Tronstad

+34 618 100 733
kine@costablancabolig.com

Kine Tronstad er administrerende direktør og medeier i Costa Blanca Bolig. Hun har en bachelorgrad i eiendom fra Handelshøyskolen BI.

Megler

Anna Gawlowska

+34 633 909 851
anna@costablancabolig.com

Anna er økonom og Costa Blanca Boligs leder. Anna har 12 års erfaring fra eiendomsmarkedet i Spania og jobber med salg mot både det nasjonale og internasjonale markedet.

Megler/HR

Heidi Haltli

+47 952 10 969
heidi@costablancabolig.com

Heidi jobber som megler i Costa Blanca Bolig. Hun retter seg hovedsakelig mot det skandinaviske markedet.

Megler

May-Lise Gundersen

+47 47 20 24 14
may@costablancabolig.com

May-Lise jobber som megler hos Costa Blanca Bolig. Hun retter seg mot det internasjonale markedet.

Megler

Urbana Meseguer Rodes

+34 653 115 005
urbana@costablancabolig.com

Urbana jobber som megler hos Costa Blanca Bolig. Hun retter seg både mot det spanske og det internasjonale markedet.

Megler

Vanessza Bardi

+34 611 335 040
vanessza@costablancabolig.com

Vanessza jobber som agent på Costa Blanca Bolig. Hun jobber med både det nasjonale og internasjonale markedet, med hovedfokus på ungarske kunder.

Megler

Hege Lie

+47 416 78 733
hege@costablancabolig.com

Hege jobber som megler i Costa Blanca Bolig. Hun retter seg hovedsakelig mot det skandinaviske markedet.

Kontaktinfo

Telefon

T. (0034) 966 276 905

E-post

info@costablancabolig.com

Adresse

Avenida De Las Naciones 50, Ciudad Quesada

Tidsplan

Mandag til fredag 9.30 - 17.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Kontakt oss

Responsable del tramineto: COSTA BLANCA BOLIG S.L. Finalidad del tratamiento: Gestión y control de los servicios ofrecidos a través de la página Web de Servicios inmobiliarios. Envío de información a traves de newsletter y otros. Legitimación: Por consentimiento Destinatarios: No se cederan los datos, salvo para elaborar contabilidad Derechos de las personas interesadas: Acceder, rectificar y suprimir los datos, solicitar la portabilidad de los mismos, oponerse altratamiento y solicitar la limitación de éste. Procedencia de los datos: El Propio interesado Información Adicional: Puede consultarse la información adicional y detallada sobre protección de datos aquí

Eiendomsmegler i Ciudad Quesada, Rojales

Costa Blanca Bolig, din norske eiendomsmegler i Ciudad Quesada, har et stort utvalg av både nybygg og bruktboliger på Costa Blanca sør. Eiendommene du finner på vår nettside er kun et utvalg av hva vi kan tilby. Dersom du ikke finner det du er på jakt etter på vår nettside er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med oss slik at vi kan forsøke å finne en eiendom som passer dine behov. Vi samarbeider med de fleste agentene i området, og kan derfor tilby de aller fleste eiendommene som er til salgs.