Zamknij

Kontakt z

Costa Blanca Bolig

Nasz zespół

Skontaktuj się z naszym zespołem

Właściciel

Oddny Skjold Tronstad

.
oddny@costablancabolig.com

Oddny jest założycielem i współwłaścicielem Costablancabolig S.L.U. Oddny działa przede wszystkim na rynku międzynarodowym. Jest ekonomistą biznesu i posiada duże doświadczenie w branży sprzedaży.

Właściciel

Kine Tronstad

+34 618 100 733
kine@costablancabolig.com

Kine Tronstad jest dyrektorem generalnym i współwłaścicielem w Costa Blanca Bolig. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie nieruchomości BI Norwegian Business School.

Agent

Anna Gawlowska

+34 633 909 851
anna@costablancabolig.com

Anna jest ekonomistką i menedżerką Costa Blanca Bolig. Anna ma 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Hiszpanii i zajmuje się sprzedażą zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Agent/HR

Heidi Haltli

+47 952 10 969
heidi@costablancabolig.com

Heidi pracuje jako sprzedawca w Costa Blanca Bolig. Pracuje przede wszystkim na rynku skandynawskim.

Agent

May-Lise Gundersen

+47 47 20 24 14
may@costablancabolig.com

May-Lise jest agentem nieruchomości w Costa Blanca Bolig. Jest odpowiedzialna za transakcje na rynku międzynarodowym.

Agent

Urbana Meseguer Rodes

+34 653 115 005
urbana@costablancabolig.com

Urbana pracuje jako sprzedawca w Costa Blanca Bolig. Operuje na rynku narodowym i międzynarodowym.

Agent

Vanessza Bardi

+34 611 335 040
vanessza@costablancabolig.com

Vanessa pracuje jako agent w Costa Blanca Bolig. Pracuje zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, skupiając się głównie na klientach węgierskich.

Agent

Hege Lie

+47 416 78 733
hege@costablancabolig.com

Hege pracuje jako sprzedawca w Costa Blanca Bolig. Pracuje przede wszystkim na rynku skandynawskim.

Informacje kontaktowe

Numer telefonu

T. (0034) 966 276 905

E-mail

info@costablancabolig.com

Adres

Avenida De Las Naciones 50, Ciudad Quesada

Plan lekcji

od poniedziałku do piątku 9.30 - 17.00
sobota 10.00 - 14.00

Skontaktuj się z nami

Odpowiedzialny za traminet : COSTA BLANCA BOLIG S.L. Finalidad del tratamiento : Gestión and control de los servicios ofrecidos a través de la página Web de Servicios inmobiliarios. Envío de información a traves de newsletter y otros. Legitimación : Por zgoda Destinatarios : nie ma żadnych danych losowych, nie można uzyskać dostępu do treści Derechos de las personas interesadas : Acceder, rectificar y suprimir los datos, solicitar la portabilidad de los mismos, oponerse altratamiento y solicitar la limitación de éste. Procedencia de los datos : El Propio interesado Informacje dodatkowe : zapoznaj się z informacjami dodatkowymi i szczegółowymi informacjami na temat ochrony danych aquí

Twoja agencja nieruchomości w Ciudad Quesada, Rojales

Costa Blanca Bolig, Twoja agencja nieruchomości w Ciudad Quesada, oferuje duży wybór nowych i używanych nieruchomości na sprzedaż, na południu Costa Blanca. Nieruchomości na naszej stronie stanowią jedynie próbkę naszych ofert. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy nieruchomość idealnie wpisującą się w Twoje potrzeby. Współpracujemy z większością agentów i agencji w okolicy.